RSS
piątek, 01 marca 2013

Każdy kto choc trochę interesuje się stanem ekologicznym naszej planety wie jakie każdy z nas powinien podjąc kroki by nie pogarszac stanu obecnego. Jest jednak spora grupa ludzi którzy nie wiedzą nawet jak szkodzą nie sprzątane psie kupy. Prostym sposobem by uniknąc tak prostego błędu jest zakupienie woreczków by psie odchody mogły byc przeznaczone do utylizacji.

psie odchody 

Tagi: odchody psie
14:23, psieodchody
Link Dodaj komentarz »

Trudnością w usunięciu problemu psich odchodów jest wciąż niewielka świadomośc ludzi posiadających psy. Skutkuje to tym co widzimy na codzien. Do przyjemnych nie należy widok "zasypanych" psimi kupami trawników. By tego uniknąc należy stosowac specjalne worezcki do sprzątania psich kup oraz wyrzucac je do oznakowanych koszów.

psie odchody 

Tagi: odchody psie
14:11, psieodchody
Link Dodaj komentarz »

Stacje z koszami na psie kupy spełniają swoją role wyśmienicie. Zachęca to ludzi do korzystania z nich oraz nabywania ekologicznych woreczków na psie odchody. Przyczyna tak wielkiego zainteresowania w ostatnim czasie tego typu produktami może byc kampania reklamowa mająca na celu uświadomienie polakom jak ważne jest sprzątanie po naszych pupilach.

psie odchody 

Tagi: odchody psie
13:46, psieodchody
Link Dodaj komentarz »

Najtrudniejszą czynnościa w utylizacji takich odpadów jak psia kupa jest to ze wrzucane one są do specjalnych pojemników ale nie zawsze w specjalnych ku temu workach. Jest to bezsensowne. Jeżeli już podejmujemy się sprzątania po swoim psie róbmy to tak jak powinno to byc robione by nasza praca nie poszła na marne.

psie odchody 

Tagi: odchody psie
13:40, psieodchody
Link Dodaj komentarz »

Ogromny szacunek powinniśmy miec do ekologów, ponieważ to oni dbają by środowisko w którym żyjemy było zdrowe i pozbawione zanieczyszczeń. W zakresie naszych obowiązków leży to by jak najczęściej im pomagac czy to sprzątając po swoim psie czy segregując smieci.

Psie odchpdy 

 

Tagi: odchody psie
13:32, psieodchody
Link Dodaj komentarz »